Jūsų užsakytas prekes pristatome visoje Lietuvoje šiais būdais:

Nemokamai (PC Taubučiai, Jotvingių g. 15, Kaunas)

Atsiimant užsakymą vietoje Jums nieko nekainuos. Atsiimti galite darbo dienomis nuo 10.00 val. iki 18.00 val. Kaune, Jotvingių g. 15, PC Taubūčiai, įėjimas pusrūsyje iš dešinės. Apie atliktą darbą informuosime e-paštu ir/arba telefonu sms žinute.

Lietuvos paštu registruota siunta

Šio pristatymo būdo kaina 2€. E-paštu Jus informuosime apie atliktą užsakymą ir atsiųsime registracijos numerį kurio pagalba Lietuvos Pašto tinklapyje galėsite sekti savo siuntą. Pristatymo laikas 2-3 darbo dienos.

LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalai
  • Siuntas galėsite atsiimti Jums patogiu laiku ir patogioje vietoje – terminalai yra pastatyti prie didžiųjų prekybos centrų, „Circle K“ degalinių, miesto aikščių ir kitų judrių vietų;
  • Siuntos Lietuvoje pristatomos per 24 valandas darbo dienomis ir šeštadieniais;
  • Neribotas darbo laikas – paslauga teikiama 24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę;
  • Plačiausias terminalų tinklas Lietuvoje – 128 terminalai 46 miestuose;
  • Siuntos pasaugojimo terminale galimybė;
  • Paprasta ir saugu naudotis;
  • Siuntos sekimas internete.

* Siuntos pristatomos per 24 valandas, jeigu įdedamos į terminalą išsiųsti iki nustatyto siuntų surinkimo laiko.

 Šio pristatymo ir pakavimo kaina 3 €. E-paštu Jus informuosime apie atliktą užsakymą ir atsiųsime registracijos numerį kurio pagalba LP EXPRESS siuntų puslapyje galėsite sekti savo siuntą. 

Omniva paštomatai

Visą parą veikiantys terminalai yra įrengti 41-me Lietuvos mieste, iš viso veikia 67 terminalai. Siunta į paštomatą Lietuvoje pristatoma kitą darbo dieną po siuntos įdėjimo į paštomatą. Siuntos, į paštomatą įdėtos penktadieniais prieš siuntų išėmimo iš paštomato laiką, į didžiuosius miestus pristatomos šeštadieniais, į kitus Lietuvos miestus pristatomos pirmadienį. Mes informuojame gavėją SMS žinute apie siuntos pristatymą į paštomatą ir taip pat siunčiame pranešame siuntos numerį elektroniniu paštu. Gavėjas gali atvykti atsiimti siuntinio bet kurią dieną, bet kuriuo paros laiku.

Siuntimo ir pakavimo kaina 3€