Jūsų užsakytas prekes pristatome visoje Lietuvoje šiais būdais:

Nemokamai (PC Taubučiai, Jotvingių g. 15, Kaunas)
Atsiimant užsakymą vietoje Jums nieko nekainuos. Atsiimti galite darbo dienomis nuo 10.00 val. iki 18.00 val. Kaune, Jotvingių g. 15, PC Taubūčiai, įėjimas pusrūsyje iš dešinės. Apie atliktą darbą informuosime e-paštu ir/arba telefonu sms žinute.
Lietuvos paštu registruota siunta

Šio pristatymo būdo kaina 3. E-paštu Jus informuosime apie atliktą užsakymą ir atsiųsime registracijos numerį kurio pagalba Lietuvos Pašto tinklapyje galėsite sekti savo siuntą. Pristatymo laikas 2-3 darbo dienos.

Omniva paštomatai
Visą parą veikiantys terminalai yra įrengti 41-me Lietuvos mieste, iš viso veikia 67 terminalai. Siunta į paštomatą Lietuvoje pristatoma kitą darbo dieną po siuntos įdėjimo į paštomatą. Siuntos, į paštomatą įdėtos penktadieniais prieš siuntų išėmimo iš paštomato laiką, į didžiuosius miestus pristatomos šeštadieniais, į kitus Lietuvos miestus pristatomos pirmadienį. Mes informuojame gavėją SMS žinute apie siuntos pristatymą į paštomatą ir taip pat siunčiame pranešame siuntos numerį elektroniniu paštu. Gavėjas gali atvykti atsiimti siuntinio bet kurią dieną, bet kuriuo paros laiku.

Siuntimo ir pakavimo kaina 3€