Apie Clickasnap rašiau vos ne lygiai prieš pusmetį. Per tą laiką šis projektas ne tik išgyveno, bet ir šiek tiek išsiplėtė, o to pačio žmogaus (Tom Oswald) administruojamas alternatyvus jutubas, mokantis autoriams už filmukų peržiūrą, http://www.videscape.com/, dingo iš eterio ir, ko gero, niekas jo nepasigedo.

Nežadėjęs, kad iš mokamų pinigų už peržiūras pavyks prasigyventi, Clickasnap naujus autorius vis dėlto bandė suvilioti būtent šia perspektyva. Instagrame ir feisbuke jūs gaunate laikus, o čia bus tas pats tik dar gausit pinigų, šios smulkmenos jis niekad nepamiršdavo paminėti. Štai kas buvo rašoma Clickasnap’o bloge kovo mėnesį, pačioje jo pradžioje.

Now whilst these initial sums ClickASnap pays (Currently 3 days into the site it works out a $0.3 cents per photo view) are low they will increase in time, the more the users there are the more advertisers we will attract therefore the advertising rate will increase.  

Taigi, $0,3 už peržiūrą su perspektyva didėti. Kaipgi kitaip, juk daugės autorių, kurie kels įdomias nuotraukas, visi bėgs jų žiūrėti, tai pritrauks reklamos davėjus ir visi bus laimingi! Ką gi turim šiandien? O turim $0,0016 už peržiūrą. Kai aš prisiregistravau buvo $0,0045. Daug nulių, po kablelio… 

Žadėtų $25 (suma, kurią jau galima persivesti į Paypal) per pusmetį nepavyko surinkti. Turiu 201 nuotraukėlę, 55 subskraiberius, 3,9K peržiūrų, 756 laikus ir už visa tai $9.46. Priminsiu, kad mokama tik už peržiūras trunkančias ne trumpiau nei 5 sekundes. Va toks va monkės biznis. Bet yra ir daug sėkmingesnių clickasnaperių. Kai kas net giriasi uždirbtomis sumomis. Tikriausiai labai geras, įdomias nuotraukas kelia, pagalvojote jūs. Dėl gerumo nežinau, bet va masto ekonomija, veikia. 2,4K paveiksliukų ne juokai. Žodžiu, kelkit visus savo archyvus ir nesukit galvos dėl kokybės ar meninio lygio. Ir dar vienas patarimas: kuo daugiau katinų. Patikrintas reikalas.

Apie projekto naujoves ir perspektyvas, kurių po paskutinio atnaujinimo yra tikrai daug, papasakosiu kitame įraše, kurio nereiks laukti pusmetį. Norisi tuo tikėti!