Dreamstime jau nuo 2000m pardavinėjo nuotraukas internete, o 2004m. pakeitė pardavimų sistemą pagal Istock mikromokėjimų modelį.. Dreamstime, kartu su Istockphoto, Fotolia ir Shutterstock įeina į ketvertuką rimčiausių fotobankų. Kažko ypatingo negaliu pasakyti. Pardavinėja stabiliai, bet po truputį. Viena iš šio fotobanko ypatybių – bandymas suburti bendruomenę su rengiamais konkursais, blogais, kažkokiais žaidimais ir panašiais pribumbasais.

Anksčiau labai nemėgo taip vadinamų similiarų (similar), t.y. panašių tos pačios tematikos nuotraukų. Pvz. tas pats objektas nufotografuotas skirtingu kampu. Vis tik paskutiniu metu pasidarė daug pakantesnis ir atsisakymų priimti nuotraukas dėl to, kad „similar image” sumažėjo. Tikriausiai vydamasis kitus mikrostokus nori pasididinti paveiksliukų bazę, kuri šiuo metu siekia 28 000 000.

Registracija paprasta, egzaminų, testų nėra, bet yra galimybė tapti ekskliuzyviniu autoriumi ir pasididinti išmokų procentą iki 60%. Dar viena įdomybė yra nuotraukų reitingavimas. Po kiekvieno pardavimo kyla nuotraukų reitingas ir išmokų procentas už ją.